Bydło mięsne

Gospodarstwa zajmujące się hodowlą bydła mięsnego stanowią w Polsce szybko rozwijający się sektor i w przyszłości nadal będą kontynuowały swój rozwój.  Utrzymanie kosztów zakupu pasz na możliwie najniższym poziomie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów zdrowotnych zwierząt i dziennego przyrostu masy stanowi bardzo istotne wyzwanie.  Nasi specjaliści ds. żywienia potrafią pomóc klientom w określeniu wszystkich rodzajów dostępnych pasz, które pomogą im w osiągnięciu tego celu. Polska produkuje pasze, które spełniają wiele wymogów z zakresu wydajności. Są to rodzaje produktów, które w swoim naturalnym stanie zawierają makroskładniki będące o wiele lepszym rozwiązaniem od kosztownych, suchych mieszanek. Dostarczamy produkty o zróżnicowanej zawartości substancji suchej, dostępne w różnych postaciach, które mogą być wykorzystane na wiele sposobów w ramach podawanej dawki żywieniowej.

Jeżeli poszukujecie Państwo konkretnego rozwiązania, chcielibyście po prostu zasięgnąć języka, a nawet zorganizować wizytę jednego z naszych przedstawicieli handlowych, prosimy o kontakt telefoniczny na numer 71 88 11 201 lub wiadomość wysłaną na adres: info@duynie.pl

Silosy od Duynie

Pasze mokre i wilgotne wymagają odpowiednich warunków przechowywania, co często jest barierą przed stosowaniem tego typu żywienia. Oprócz wsparcia w żywieniu zwierząt gospodarskich, firma Duynie oferuje wsparcie w przechowywaniu pasz.

Rozpoczynając współpracę z firmą Duynie, otrzymasz silos do przechowywania naszych pasz płynnych. Dzięki temu poprawisz wydajność oraz obniżysz koszty żywienia bez martwienia się o silos.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z naszym zespołem: info@duynie.pl
T: 71 881 12 00

Filter

Diergroep
Vorm
Specifiek