Bydło mleczne

W sytuacji, gdy jako dostawca rozbudowujemy nasz portfel produktów, gospodarstwa mleczarskie stanowią dla nas bardzo interesujący rynek docelowy. W Polsce dostępnych jest wiele współproduktów wytwarzanych w kraju, które nie są jeszcze regularnie dostępne dla gospodarstw mleczarskich i mamy nadzieję, że uda nam się to zmienić.

Dysponujemy tradycyjnymi produktami, takimi jak młóto browarniane, jak również bardziej nietypowymi produktami, takimi jak syropy, które stanowią doskonały komponent dawki żywieniowej.  Pomagamy w dostarczaniu współproduktów pochodzących z różnych gałęzi przemysłu i spełniających wszystkie wymogi określone dla krów mlecznych pod względem zawartości makroelementów. 

Być może nigdy nie rozważaliście Państwo stosowania płynnej paszy, jako elementu składowego dawki żywieniowej przeznaczonej dla Waszych krów mlecznych. A może chcielibyście Państwo zrozumieć mechanizmy leżące u podstaw takiego rozwiązania, jak również zalety płynące z jego zastosowania? Chętnie wyjaśnimy korzyści w zakresie żywienia, zdrowia i kosztów produkcji, które wynikają z uwzględnienia takiego produktu w dawce żywieniowej.

Możemy również pomóc w zapewnieniu infrastruktury dla gospodarstwa, co umożliwi Państwu zakup tych produktów.  Aby dowiedzieć się więcej o Projekcie Silos Duynie, należy kliknąć tutaj.

Zarówno te, jak i inne produkty, które dostarczymy na Polski rynek, zapewnią paszę bogatą zarówno w energię, jak i białko, a pochodzącą z gałęzi przemysłu XXI wieku.

Jeżeli poszukujecie Państwo konkretnego rozwiązania, chcielibyście po prostu zasięgnąć języka, a nawet zorganizować wizytę jednego z naszych przedstawicieli handlowych, prosimy o kontakt telefoniczny na numer 71 88 11 201 lub wiadomość wysłaną na adres: info@duynie.pl

Silosy od Duynie

Pasze mokre i wilgotne wymagają odpowiednich warunków przechowywania, co często jest barierą przed stosowaniem tego typu żywienia. Oprócz wsparcia w żywieniu zwierząt gospodarskich, firma Duynie oferuje wsparcie w przechowywaniu pasz.

Rozpoczynając współpracę z firmą Duynie, otrzymasz silos do przechowywania naszych pasz płynnych. Dzięki temu poprawisz wydajność oraz obniżysz koszty żywienia bez martwienia się o silos.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się z naszym zespołem: info@duynie.pl
T: 71 881 12 00

Filter

Diergroep
Vorm
Specifiek