Bydło mleczne

Gospodarstwa mleczne przyszłości szybko się rozwijają, a wraz z ich rozwojem rośnie zapotrzebowanie na pasze objętościowe i współprodukty. Taki stan wymusza stosowanie inteligentnych rozwiązań, które zapewnia firma Duynie Feed. Jaki jest nasz cel? Zwiększenie dochodów naszych klientów w perspektywie długoterminowej.

Zrównoważone rozwiązania żywieniowe

Nasi klienci mogą na nas liczyć. Celem naszej działalności jest zapewnienie naszym klientom oferowanych przez nas produktów przez cały rok w najlepszy możliwy sposób. Poszukujemy nowych sposobów na poprawę mleczności w perspektywie długoterminowej zarówno pod względem ilości, jak i jakości. Ponadto, nieustannie rozwijamy ofertę dostarczanych przez nas współproduktów. Dzięki temu podnosimy dochodowość gospodarstw mleczarskich korzystających z naszych usług.

Produkty i usługi

Optymalizacja produkcji mleka to wyzwanie, przed którym stoi każdy właściciel gospodarstwa mlecznego. Hodowla zdrowych krów dających odpowiednie ilości mleka zawierającego optymalny poziom białka to bardzo trudne zadanie, które hodowcy bydła mlecznego muszą spełniać na co dzień. Firma Duynie Feed stara się wspierać Cię w realizacji tego wyzwania najlepiej, jak potrafi.

Czy poszukujesz najlepszych produktów żywieniowych na paszę dla Twoich krów? Oferujemy szeroki wachlarz produktów bogatych w białko i energię przeznaczonych dla Twoich krów.


Kliknij tutaj, aby zapoznać się z produktami przeznaczonymi na pasze dla krów >

Dowiedz się więcej o naszych usługach >

Korzystamy z plików cookie w celach funkcjonalnych, analitycznych i marketingowych, aby zagwarantować właściwe funkcjonowanie naszej strony oraz zwiększyć jej przyjazność dla użytkownika. Polityka dotycząca plików cookie dostępna jest tutaj.