Trzoda chlewna

Firma Duynie Feed poczuwa się do odpowiedzialnego myślenia o przyszłości tego sektora wspólnie z hodowcami trzody chlewnej. Gospodarstwa hodujące trzodę chlewną stają się coraz większe. Rozwój takich gospodarstw przynosi ze sobą nowe wyzwania. Mamy swój wkład w zrównoważony i zdrowy rozwój tego sektora w rolnictwie. Jaki jest nasz cel? Zwiększenie dochodów naszych klientów w perspektywie długoterminowej.

Zrównoważone rozwiązania żywieniowe

Nasi klienci mogą na nas liczyć. Celem naszej działalności jest zapewnienie naszym klientom dostawy oferowanych przez nas produktów przez cały rok w najlepszy możliwy sposób. W ten sposób poszukujemy nowych sposobów na poprawę stanu zdrowia Twoich świń oraz poprawę sektora hodowli trzody chlewnej jako całości. Ponadto, nieustannie rozwijamy ofertę dostarczanych przez nas współproduktów. Dzięki temu podnosimy dochodowość gospodarstw hodowlanych korzystających z naszych usług.

Produkty

Zapewnienie prawidłowego żywienia świń może okazać się w praktyce niełatwym zadaniem. Hodowca musi upewnić się, że jego świnie rosną w optymalnym tempie, aby zapewnić odpowiednią jakość mięsa i masę zwierząt w miarę upływu czasu. Naszym wyzwaniem jest zapewnienie Ci wsparcia w zakresie żywienia w możliwie najlepszy sposób.

Czy poszukujesz odpowiednich rozwiązań żywieniowych? Oferujemy szeroki wachlarz produktów bogatych w białko i energię przeznaczonych dla Twoich świń.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z produktami przeznaczonymi na pasze dla świń >

Dowiedz się więcej o naszych usługach >

Korzystamy z plików cookie w celach funkcjonalnych, analitycznych i marketingowych, aby zagwarantować właściwe funkcjonowanie naszej strony oraz zwiększyć jej przyjazność dla użytkownika. Polityka dotycząca plików cookie dostępna jest tutaj.