poniedzia³ek 23 marzec 2020AKTUALIZACJA: Działania podjęte w obszarze ochrony przeciw Koronawirusowi

Dla Duynie Group zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, dostawców, klientów i innych współpracownikóe jest najważniejsze. Dlatego uważnie monitorujemy rozwój Koronawirusa (COVID-19). Grupa Duynie kieruje się wskazówkami i wytycznymi wydanymi przez lokalne organy ds. Zdrowia i WHO oraz na tej podstawie określa własne zasady.

Oznacza to, że podjęto środki w celu uniknięcia ryzyka rozprzestrzeniania się Koronawirusa (COVID-19) i zapewnienia, aby współpracownicy i dostawcy usług logistycznych Duynie Feed mogli nadal bezpiecznie pracować. 

Podsumowanie  podano poniżej.

Przedstawiciele działu handlowego i pracownicy zaplecza pozostają dostępni

  • Przedstawiciele dz. handlowego zaprzestaną wizyt u klientów . Pracują w domu i można się z nimi skontaktować telefonicznie w celu uzyskania zamówień, pytań i wsparcia.
  • Duynie Feed pomaga swoim pracownikom w jak największym stopniu pracować z domu. Dotyczy to również pracowników zaplecza biruowego,  przetwarzania zamówień i planowania. Można do nich dotrzeć zwykłymi numerami telefonicznymi +48718811200 .

Zamów jak zwykle

Rząd RP wyznaczył sektor pasz dla zwierząt jako jeden z kluczowych sektorów w łańcuchu żywnościowym . Zespół Duynie dołoży wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu zamówinone koprodukty. Możesz nam pomóc, składając zamówienia odpowiednio wcześnie ( najlepiej nie wcześniej niż dwa dni wcześniej ) . Możesz to zrobić za pomocą :

  • Kontaktując sie zw swoim Przedstawicielem handlowym
  • E-mailem: info@duynie.pl

Kierowcy przestrzegaja zwiększonych norm ochrony zdrowia i higieny

Kierowcy Duynie Feed ( i dostawcy logistyczni pracujący zgodnie z instrukcją Duynie Feed) pracują zgodnie z zaostrzonym protokołem. Oznacza to między innymi :

  • Kierowcy unikną kontaktu fizycznego i pozostaną w odległości co najmniej 2 metrów.
  • Kierowcy nie odwiedzą obiektów takich jak stołówka firmowa.

Podsumowując

  • Środki te pozostaną w mocy do odwołania. Sprawdzaj regularnie tę stronę internetową, aby uzyskać najnowsze aktualizacje.
  • Jeśli u kogoś w Twojej firmie zdiagnozowano koronawirusa, zgłoś to swojemu kierownikowi produktu lub składając zamówienie. W ten sposób nasi kierowcy mogą wziąć to pod uwagę.
  • W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się ze swoim Kierownikiem produktu lub przedstawicielem handlowym.
  • Liczymy na Państwa wyrozumiałość i dziękujemy za współpracę.

Korzystamy z plików cookie w celach funkcjonalnych, analitycznych i marketingowych, aby zagwarantować właściwe funkcjonowanie naszej strony oraz zwiększyć jej przyjazność dla użytkownika. Polityka dotycząca plików cookie dostępna jest tutaj.