O Duynie

Firma Duynie Feed specjalizuje się w zrównoważonej produkcji pasz opartych na współproduktach wytwarzanych w przemyśle spożywczym, podczas produkcji napojów i biopaliw. Jesteśmy dostawcą pasz cieszącym się zaufaniem swoich klientów, działającym i rozszerzającym swoją działalność na wielu rynkach w całej Europie. Podstawowym celem naszej działalności są usługi świadczone przez naszą firmę. Zapewniamy naszym klientom wsparcie w postaci konkretnego i przemyślanego podejścia. Jesteśmy dumni z naszej dogłębnej znajomości łańcucha dostaw. Wiedza ta jest szczególnie przydatna przy zapewnianiu dostaw dużych ilości współproduktów uzyskiwanych od naszych dostawców. Ponadto, znajomość oczekiwań klienta jest kluczowa dla sprostania wymogom dotyczącym jakości.

Dlaczego firma Duynie Feed?

Nieustannie poszukujemy nowych i innowacyjnych sposobów na uzyskanie dodatkowej wartości dla naszych klientów. Rozumiemy rolników i cele, którymi się kierują, dzięki czemu możemy zapewnić Ci najlepsze produkty, usługi i rozwiązania zapewniające większą stopę zwrotu z inwestycji, minimalizację wpływu na środowisko oraz wartość dodaną dla Ciebie i Twojego gospodarstwa.

Trwałe partnerstwo

Traktujemy Cię jak naszego partnera i zapewniamy usługi, których celem jest wspieranie Twojej działalności. Skupiamy się nie tylko na komercyjnej stronie Twojej działalności, ale również na wpływie, jaki wywiera ona na środowisko. Wszystko to przyczynia się do poprawy końcowego wyniku finansowego i ma na celu upewnienie się, że Twoje gospodarstwo będzie rentowne w przyszłości.

Korzystamy z plików cookie w celach funkcjonalnych, analitycznych i marketingowych, aby zagwarantować właściwe funkcjonowanie naszej strony oraz zwiększyć jej przyjazność dla użytkownika. Polityka dotycząca plików cookie dostępna jest tutaj.