Z korzyścią dla Twojego stada, z korzyścią dla Ciebie

Zależy Ci na dobrostanie Twojego stada? Chcesz być na bieżąco z wiedzą na temat żywienia? W Duynie znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Z przyjemnością zaopatrzymy Twoje gospodarstwo w pasze płynne i wilgotne dla bydła i trzody chlewnej. Zapewniamy najwyższej jakości pasze z gwarancją składu.

Umów się na darmową konsultację!

Wybierając Duynie, zapewniasz sobie:

Zysk – wartość odżywcza i smakowitość naszych pasz zwiększa wyniki produkcyjne stada.

Pewność i jakość – dostarczamy pasze z pewnego źródła. Pomagamy ponadto we właściwym konserwowaniu i magazynowaniu pasz.

Zrozumienie – dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku bardzo dobrze rozumiemy potrzeby rolników i ich zwierząt.

Profesjonalne wsparcie na co dzień – nasi doradcy żywieniowi są do Twojej dyspozycji i chętnie podzielą się z Tobą wiedzą.

Skorzystaj z darmowej konsultacji

Chcesz dowiedzieć się więcej o skutecznym i efektywnym ekonomicznie żywieniu zwierząt?

Wypełnij formularz i skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów! Zadzwonimy do Ciebie i pomożemy dobrać najlepsze pasze do Twojego gospodarstwa.

  * Pola obowiązkowe

  100% naturalne

  Bez względu na to, czy hodujesz bydło mleczne, mięsne czy trzodę chlewną, w naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz alternatywnych pasz. W produkcji naszych pasz wykorzystujemy współprodukty pochodzące z przemysłu spożywczego, np. wysłodki prasowane i syrop paszowy. Dajemy gwarancję jakości - wszystkie nasze produkty są poddawane kontroli w laboratorium. 

   

  Zyskuj żywiąc stado świadomie

  Dostarczamy Twoim zwierzętom pełnowartościową i smakowitą paszę. Wzbogacając dawki pokarmowe w pasze Duynie, zapewnisz swoim zwierzętom bardzo dobrze przyswajalne składniki i wysokie pobranie suchej masy. Wszystko po to, aby Twoje stado osiągało najwyższe wyniki produkcyjne.


   

  Korzystamy z plików cookie w celach funkcjonalnych, analitycznych i marketingowych, aby zagwarantować właściwe funkcjonowanie naszej strony oraz zwiększyć jej przyjazność dla użytkownika. Polityka dotycząca plików cookie dostępna jest tutaj.